Medarbejdere

Niels Larsen
Sikringsansvarlig / Partner

Tlf.: 72 133 133
Mobil: 2631 9506
E-mail: niels@acnsikring.dk

Leo Hundal
Teknisk chef / Partner

Tlf.: 72 133 133
Mobil: 2899 6894
​E-mail: leo@acnsikring.dk

Christian Beck Nielsen
Afdelingsleder, Syd

Tlf.: 72 133 133
Mobil: ​2486 8080
E-mail: christian@acnsikring.dk

Brian Bloksgaard-Samuelsen
Sikringstekniker

Tlf.: 72 133 133
E-mail: brian@acnsikring.dk

Carsten Jensen
Sikringstekniker

Tlf.: 72 133 133
E-mail: carsten@acnsikring.dk

Gitte Marie Mikkelsen
Administrativ medarbejder / bogholder

Tlf.: 72 133 133
E-mail: faktura@acnsikring.dk

Henrik Sittrup
Sikringstekniker

Tlf.: 72 133 133
E-mail: henrik@acnsikring.dk

Mark Pilgaard Christensen
Sikringstekniker

Tlf.: 72 133 133
E-mail: mark@acnsikring.dk

Mark Schaumann Stendorf
Sikringskonsulent, Aarhus / Silkeborg

Tlf.: 72 133 133
Mobil: 81 779 887
E-mail: mark.s@acnsikring.dk

Morten Mark Dybdal
Låsesmed / Sikringstekniker

Tlf.: 72 133 133
E-mail: morten@acnsikring.dk

Niels Dahl-Jensen
Sikringstekniker

Tlf.: 72 133 133
E-mail: niels.dahl@acnsikring.dk

Søren Nygaard Andersen
Sikringstekniker

Tlf.: 72 133 133
E-mail: soren@acnsikring.dk

ACN Sikring - Teknisk support - Vi hjælper dig!

Vi er ACN Sikring

ACN Sikring er et danskejet sikringsselskab, ejet af Niels Larsen, Mogens Jensen og Leo Hundal, som i over 25 år har leveret en bred vifte af sikringsløsninger til private hjem og danske virksomheder.

Med hovedkontor i Nordjylland og underafdelinger i Hobro, Silkeborg og Aabenraa samt servicecentre fordelt i Jylland, på Fyn og på Sjælland, er vi altid tæt på vore kunder.

Vores eneste arbejdsområde er sikring, og vi er derfor altid på forkant med udviklingen inden for tyverisikring, herunder f.eks. alarmer, videoovervågning, adgangskontrol og låsesystemer.

Teknisk support

​Som kunde hos ACN Sikring har du adgang til døgnbemandet teknisk support. Vi er klar til at hjælpe dig, hvis der skulle opstå tekniske problemer på dit anlæg.

Hvad siger kunderne

Vi leverer tryghed til både private hjem og virksomheder overalt i Danmark, og har gjort det i over 25 år.

Hør Sune Pihl fra Opmatic i Thy, fortælle om vores samarbejde:

Sune Pihl fra Opmatic fortæller om samarbejdet med ACN Sikring